İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

ADRES TESPİTİ

Adres Tespiti

Profesyonel hizmetlerden olan dedektiflik adres tespiti çalışmalarını da yapan bir yapılanmadır. Adres tespitinin yapılmasında pek çok farklı neden bulunur. Ancak bunların başında kaybolan insanlar gelmektedir. Kendi istekleri ile ya da zoraki olduğu düşünülen bu kaybolma olayları yurtiçinde ya da yurtdışında olabilmektedir. İnsanlar sevdikleri kişilerin yerlerini bilmek isteyebilirler. Kaybolmuş ya da izini kaybettirmiş bir aile bireyi, yakın arkadaş, eş ya da borçlu kişinin yer tespiti dedektiflik işlemleri ile kolaylıkla yapılır. Hatta bu hizmeti yalnızca gerçek değil, tüzel kişiler de almaktadır. Firmalar kendilerine borcu olan kişi ya da kişilerin adreslerinin tespiti için dedektiflik hizmetinden faydalanırlar. Ayrıca anlaşmazlık içerisinde olan birden fazla firma ticari faaliyete konu olan mal ve hizmetlerin depolandıkları, satıldıkları, korundukları ya da pazarlandıkları yerleri bilmek isteyebilirler. Çünkü talep edilen durumlarda istenilen kişi ya da kuruma ulaşılamamak ticari anlamda faaliyetleri sekteye uğratabilir. Genellikle bu tarz sorunlar dolandırıcılık ve sahtecilik işlemlerinin bir sonucudur. Zaten kişisel anlamda yapılan bir takip çoğu zaman sonuçsuz kalır ve tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Adres tespiti kesinlikler yasalara aykırı olmadan, profesyonel bir hizmet olarak alınmalıdır. Çünkü devamında yaşanacak dava süreçlerinde bu kıstas büyük önem taşır. Dedektiflik hizmetlerinde adres tespiti kişinin ev ya da işyerine yönelik yapılmaktadır. Ancak asla özel yaşam alanlarına müdahale edilmemektedir.

Hem Yurtdışında, Hem Yurtiçinde Adres Tespiti

Adresi tespit edilecek kişi, kişiler ya da kurum yurtiçinde olmayabilir. Yurtdışı adres tespit talepleri genellikle bireysel anlamda gelmektedir. Her iki durumda da adres tespitinin büyük bir profesyonellik ve gizlilik çerçevesinde yapılması şarttır. Bu nedenle hem özel, hem de tüzel anlamda büyük dedektiflik işlerine imza atmış olan İzmir Dedektiflik adres tespiti hizmeti için doğru adrestir. Çünkü tam 25 yıla dayanan tecrübe ve müşteri memnuniyeti, bu hizmetlerin uzmanları tarafından verdiğinin en açık göstergesi. Ayrıca belli bir programa sabit kalan İzmir Dedektiflik, adres tespiti talebi ile gelen taraf ile eşgüdümlü bir çalışma yürütür. Her izi ayrıntısıyla araştıran dedektiflik firması, hiçbir ayrıntıyı atlamamaktadır.

Gerekli Gizlilik Sağlanmaktadır

Adres tespit çalışmaları, gizlilik çerçevesinde yapılması gereken belki de en önemli çalışmalardır. Çünkü bu hizmet sağlanırken izini kaybettirmiş kişi ya da kurum farkına varır ise, yerini değiştirebilir. Ayrıca adres talebinde bulunan kişi ya da firmanın imajı zedelenebilir. Çünkü özellikle firmalar marka sahteciliği anlamında kendi ürünlerini taklit eden yapılanmaların adreslerini talep ederler. Aynı şekilde bireyler de sevdikleri kişilerin yanında, alacaklı oldukları kişilerin de adreslerinin tespitini isteyebilirler. Çoğu zaman adres tespit hizmetlerini yarıda bırakmış olan kişi ya da firmaların, güven sorunu sebebiyle bu aksiyonu aldıkları bilinir. Oysa İzmir Dedektiflik A.Ş. özel adres tespitleri konusunda ekstra bir özen göstermektedir. Hem son derece hızlı, hem de profesyonel ve gizli şekilde yürütülen çalışmalar da kısa sürede sonuçlarını vermektedir.

Adres tespit hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı, lisansı olmayan ve kendini dedektif olarak tanıtan kişiler ile çalışmamanızdır. Çünkü bu kişiler profesyonellikten uzak bir çalışmak yürütecekleri için çoğu zaman ne yazık ki hüsrana neden olurlar. Üstelik takip edildiğini fark eden kişi ya da kurumlar büyük maddi ya da manevi cezalar ile karşınıza gelebilirler. Bu nedenle adres tespit hizmetleri uzman bir dedektiflik firması tarafından alınmalıdır. İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Bu kadar tercih edilir olmasını sağlayan ise profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine verdiği önemdir.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP