İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Her türlü sektörde faaliyet gösteren firmaların, firma iç güvenliğinin sağlanması konusunda dikkat etmesi gerekir. Birçok firma bu konuda zorluklarla, sorunlarla karşılaşmaktadır. Personel özlük dosyalarının hazırlanması iç güvenliğin sağlanması adına ilk olarak yapılması gerek işlemlerden bir tanesidir. Özlük dosyaları hazırlanırken ayrım yapılmadan, kadro hiyerarşisinin tepesinden sonuna kadar en yüksek pozisyonda ki çalışandan temizlik görevlilerine kadar kimse atlanılmadan özlük dosyalarının hazırlanması gerekir.

İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Sektörde söz sahibi ve kendini kanıtlamış dünya çapında ki firmalar personel takibi ve araştırma hizmetlerinden, personellerin verimliliklerini arttırmak, güvenilirliklerini ve firmaya sağladıkları katkıları ölçmek amacıyla bu hizmetten yaygın olarak faydalanmaktadırlar. Firma personellerinin araştırılması, personelin firmaya zarar verebilecek nitelikte olup olmadığını, casusluk, şantaj, sabotaj gibi iç güvenliğe yönelik tehditler oluşturup oluşturmayacağının bilinmesi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada tüm bu sorulara cevap bulabilmek adına profesyonel bir danışmanlık hizmetinin alınması gereklidir. İç güvenlik danışmanlığı hizmeti almak firmanızın itibarının zedelenmesini ve mali zarara uğramasını engellemeye yardımcı olacaktır. İzmir Dedektiflik, sizlere iç güvenlik danışmanlığı hizmetini güvenli, özenli hizmet ilkeleriyle 7 gün 24 saat sunmaktadır.

İÇ GÜVENLİK İÇİN GEREKEN ÖZLÜK DOSYALARINDA HANGİ BİLGİLER OLMALIDIR?

Firma iç güvenliği için hazırlanan özlük dosyalarında firma personelinin kimlik bilgileri, aile bilgileri, özel hayatı ve zaafları yer almalıdır. Bu bilgilerin güvenli bir şekilde korunması da en bilgilerin toplanması kadar önemlidir. Bu bilgiler gerekli önlemler alınmadığı taktirde istemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz, bilgiler farklı kişilerin eline geçebiliyor. Son zamanlarda bu konuyla alakalı pek çok firma sıkıntılar yaşamıştır. Bu durum firmalara ciddi bir itibar kaybına sebep olduğu gibi ciddi bir mali kayba da sebep olmaktadır.

İZMİR DEDEKTİFLİK’İN HİZMET ALANLARI

İzmir Dedektiflik, üç ana başlıkta dedektiflik hizmeti sunmaktadır; hukuki konular, bireysel sorunlar ve kurumsal incelemeler. Tüm müşterilerin en özel sırlarını bile rahatlıkla paylaşabildiği İzmir Dedektiflik, ilke edindiği gizlilik prensibine her zaman bağlı kalmış, kalmaya devam etmektedir. Bunun sonucunda İzmir Dedektiflik aranan bir kurum olmayı başarmıştır.

İZMİR DEDEKTİFLİK 25 YILLIK BİRİKİMİYLE HİZMETİNİZDE

Tüm Dünya’da ve ülkemizde son yıllarda giderek yükselen sanayileşme, özel sektörde faaliyet gösteren şirketlerde ki artış, şehirleşmeler sonucu bireyler arasında oluşan iletişim kopukluğu gibi nedenler sonucunda iş hayatı başta olmak üzere birçok alanda dedektiflik faaliyetlerinin önemi artmıştır. Bunun sonucunda da ülkemizde de bu alanda faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluşa ihtiyaç duyulmuştur. Bu durumda profesyonel dedektiflik hizmeti veren şirketlerin sayısının artmasına sebep olmuştur. Bu firmalarla birlikte ortaya çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıllık köklü bir özel dedektiflik şirketidir.

İZMİR DEDEKTİFLİK FAALİYETLERİNİ YASAL ÇERÇEVEDE YÜRÜTÜYOR

İzmir Dedektiflik, 25 yıldır faaliyette bulunduğu süre boyunca gizliliği ve kaliteli hizmeti esas alarak, yasal sınırların dışına çıkmadan, çalışmalarını hukuk ve kanunlar doğrultusunda yürütmeye yüksek seviyede özen göstermiştir. Türkiye’nin en büyük dedektiflik kuruluşu olma özelliğini elinde bulunduran İzmir Dedektiflik, her zaman özel yaşamın ve iş hayatının gizliliğine olan saygıyı ilke edinen bir şirket olmuştur.

İzmir Dedektiflik’i tercih ederek, iş hayatınızdan, özel hayatınıza, ticari ilişkilerinize kadar hususlarda yardım istediğiniz konularda soru ve sorunlarınızın çözümüne ulaşabilirsiniz. İzmir Dedektiflik, özel isteğe bağlı araştırma, istenilen sektörde ki kuruşlar için iç güvenlik ve ortaklık araştırmaları gibi pek çok kategoride kurumsal ve güvenilir bir şekilde özenle çalışma ve yüksek hizmet kalitesini sizlere sunmaktadır.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP