İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

RESMİ BELGELERİMİZ

Resmi Belgelerimiz

Dünyada dedektiflik çalışmaları 19. yüzyıldan beri meslek olarak yapılmaktadır. Dedektiflik mesleğinin çıkış yeri Fransa olup her açıdan dedektifler kartvizitlerini müşterilerine vererek kendilerine her zaman ulaşabilmesine çalışmışlardır. O zamanlarda da dedektiflerin temel amacı faili meçhul cinayetleri aydınlatmak, suikast girişimlerini önceden haber alarak gerekli makamlara iletmek, kayıp şahıs araştırmaları, kaçırılma, cana kast gibi durumlarda görev almak gibi birçok görev üstlenmişlerdir. Günümüzde de aynı mantıkla hizmet veren dedektifler kurumsal olarak hizmet veriyor.

 Dedektifler Neden Kurumsallaştı?

Türkiye'de ne yazık ki halen birçok şeyler suistimal ediliyor. Onlardan birisi de dedektiflik mesleğini icra edenler. Kendisinin dedektif olduğunu iddia edenler gerçek dedektiflerin isim ve unvanlarını kullanarak insanları dolandırmakta ve böylelikle birtakım sorunların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Bu durumlar da insanların dedektiflere olan güvenini günden güne zedelemektedir. İşte bunun için Türkiye'nin dedektifi denildiği zaman akla ilk gelen Bilal Kartal tarafından 1990 yılında İzmir'de dedektiflik bürosu açıldı.

İzmir Dedektiflik AŞ Hizmetleri

İzmir'de çalışmalarına süratle devam eden dedektiflik bürosu ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu olma özelliğine sahiptir. Her bakımdan insanların ve kurumların araştırma ve inceleme taleplerine yönelik olarak yasal mercilerle bağlantılı olarak hızlı bir şekilde istihbarat raporları hazırlamak ve araştırmalar yapmakla görevlidir. Başlı başına hizmetleri arasında kayıp şahıs araştırması, kaçırılma olaylarının açıklığa kavuşturulması, suikastlerin önlenmesi ve ihbar edilmesi, adres araştırması ve personel araştırması yapılması ile kurumların denetim mekanizmasının sağlanmasına yönelik birçok hizmetler olarak söylenebilmektedir.

7/24 Danışmanlık Hattı

Bütünüyle 7/24 ücretsiz olarak danışmanlık alabileceğiniz 444 7 635 numarası üzerinden sizlere hizmet verilmektedir. Bu sayede yazımızda yer alan hizmetlerimiz ve daha bunun dışındaki tüm hizmetlerimiz için bizlerden her zaman danışmanlık alabilirsiniz.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP