İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

PATENT HIRSIZLIĞI ARAŞTIRMASI

PATENT HIRSIZLIĞI ARAŞTIRMASI

Taklit Ürün Araştırması Hizmeti

İnsanlık varoluş sürecinde önce kendi yaşamını devam ettirmek ardından da kendini gerçekleştirmek için üretim alanında çalışmalar yapmaya başladı.Tarım devrimi ile başlayan süreçte önce tarımsal ürünler üretildi ve depolandı.Sonrasında bu ürünler gelişerek yenilendi ve piyasalar hareketli bir hal aldı. Üretim yeni dönemde yalnızca ürün üretmek ile kalmayıp, bu ürünleri birer marka haline dönüştürme üzerine çalışmaya başladı. Ürünler: tasarımları, çizgileri, ölçüleri, renkleri, tatları, ambalajları ve misyonları ile birer marka haline getirildi ve bunlar tescillenerek denetim altına alındı. Firmalar bu şekilde markalarını ve imajlarını koruma altına alarak aynı zamanda maddi kayıplarını da engellemeye çalışmaktadırlar. Çünkü markalar uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkardıkları kaliteli işlerinin ürün taklidi yapan kişiler sebebiyle zarara uğramalarını istememektedirler. Taklit ürün araştırması hizmetimiz sayesinde markalarınızın uzun emek ve para harcayarak yaratmış olduğunuz markanızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Taklit Ürün Hakkında

Markalar uzun yıllar boyunca markalarını tescil ettikleri andan itibaren oluşturdukları ürünlerini daha özgüvenli bir şekilde reklamlarda ve pazarlama alanlarında göstermeye devam ederler ve bundan faydalanmak isteyen fırsatçı bazı art niyetli insanlar ve markalar, bu ürünlerin popülerliği sonrasında ürünlerin, tarzlarını, isimlerini yada reklam paketlerini taklit etme yoluna gidebilmektedirler. Bu durumda özellikle taklit ürünlerin ortaya çıkışı markaların imaj ve maddi zararına yol açabileceği gibi yanlış hazırlanan ürünler toplum sağlığını da olumsuz yönde etkileyebilirler. Bu durumda markanızın ortaya çıkardığı ürününüzün taklit edildiğine dair bir duyum alırsanız burada taklit ürün araştıması hizmetimize başvurmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Özellikle insan sağlığını etkileyecek ürünler hakkında yapılan araştırmalarda ortaya çıkarılan kaliteli ve tüm testlerden geçmiş ürünlerin, tamamen uygunsuz taklit edilen ortamlarda ortaya çıkması önemli tehlikelere yol açabilmektedir. Kullanılan malzemelerin insan sağlığına zararı tespit edilemediği için çeşitli rahatsızlıklara, alerji durumlarına ve hatta geri dönülemez rahatsızlıklara neden olabilir. Bu tip ürün taklitleri ürünü alan kişiler kadar taklit edilen ürünün firmasına ve ismine de zarar vermektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak için ürününüz hakkında duyacağınız ufak tefek taklit ve benzerlik duyumları esnasında bizlere ulaşarak taklit ürün hizmetimizden faydanalabilirsiniz. Böylece ürün taklitçiliği alanında yaşanacak zararlardan hem firmanızı ve halkı korumuş hemde kendinize ve insanlığa katkıda bulunmuş olursunuz.

Taklit Ürün Araştıma Hizmetimiz Hakkında

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak firmamız yaklaşık 25 yıllık kaliteli hizmet anlayışımız ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Taklit ürün araştırmalarında başvuracağınız bilinçsiz ve özensiz firmalar size eksik ve doğru olmayan bilgiler verebilir ve yanlış yönlendirmelerde bulunabilir. Bu anlamda doğru bir hukuk mücadelesi verebilmek adına firmamızı arayarak doğru, güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilir, sürecinizi kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Taklit ürün araştırma hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi profesyonel ekimiz  tarafından yılların sağladığı tecrübe ile gerçekleştirilmekte ve sonlandırılmaktadır.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak hizmet verdiğimiz müşterilerin memnuniyeti bizim öncelikli firma değerlerimiz arasındadır. Bu nedenle ekiplerimiz ve uzman danışmanlarımız detaylı ve güvenilir bir çalışma sistemi sağlamak adına 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedirler. Uzman danışmanlarımıza 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan istediğiniz saatte ve günde ulaşabilir, taklit ürün araştırma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tip araştıma hizmetleri kendine özgü özelliklere sahip olduğu için bu noktada verilecek fiyat politakasının da sizlere özel olacağını ve durum detaylı konuşulduktan sonra iletilebileceğini belirtmemiz gerekir. Taklit ürün araştırma hizmetimiz markalarınızın güvenilirliğini korumak adına kaliteli ve hukuk çerçevesinde sizlere sunulmaktadır.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP