İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

BASINDA BİZ

Basında Biz

İzmir'de kurulan ilk özel dedektiflik bürosu, fuar etkinlikleriyle de basın aracılığıyla tüm çalışmalarını saygıdeğer vatandaşlarımızla paylaşıyor. Bu bakımdan siz de tüm çalışmalarımızı görmek istiyorsanız resmi web sitemizin Basında Biz alanından basında hakkımızda çıkan haber başlıkları, fuar etkinliklerimiz, genel müdürümüzün mesajı ve resmi belgelerimizi tümüyle görebilirsiniz.

 Basın Köşesi

Basın yayın organları tarafından en çok takip edilen güvenlik kurumları arasında gelmeye devam ediyoruz. Özellikle fuar etkinliklerimiz basın yayın kuruluşları tarafından her zaman ilgiyle karşılanıyor. Biz de tüm faaliyetlerimizi basın mensuplarıyla paylaşarak tüm çalışmalarımızı halkımıza tanıtıyoruz.

Fuardan Görüntülerimiz

Fuar alanında emniyet güçlerimize dedektiflerin sıkça kullandıkları malzemeler, onların istihbarat ağı gibi tüm konularda ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Bu sayede kurumumuzun ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu olmasının verdiği haklı gururla tüm çalışmaları hakkında emniyet ve asayiş kuvvetlerimize bilgi vermeye devam ediyoruz.

Öte yandan yine dikkat çeken konulardan bir diğeri olarak genel müdürümüzün tamamen kendi tasarımından oluşan sıra dışı dedektiflik malzemelerini de tanıtmaya devam ediyoruz.

 Gezici Aracımızla Her Yerdeyiz

Mobil gezici aracımızla Türkiye genelinde stant açarak dedektiflik konusunda tüm yetkili birimlerimize bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte basın yayın organlarına da her anlamda röportaj ve demeçler vererek faaliyetlerimizin geldiği son nokta, ülkemizin istihbaratındaki önemli adımlar hakkında bilgiler sunuyoruz.

 Bizi Arayabilirsiniz

İzmir Dedektiflik AŞ olarak 1990 yılından beri kurumsal anlamda hizmet veriyoruz. Size her zaman hizmet sunabilmek adına haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak çağrı merkezimiz aracılığıyla hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Üstelik kurumsal müşteri danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Siz de 444 7 635 numaradan bizi arayarak Türkiyenin ilk özel dedektif büromuza bağlanarak almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP