İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

DİKKAT DOLANDIRILMAYIN

DİKKAT DOLANDIRILMAYIN

Her ülkede olduğu gibi Türkiye'de de her meslek alanında bazı kişi ve ya kişiler kısa yoldan para kazanmak için Özel Dedektiflik sektöründe de yasalara aykırı faaliyetlerde bulunarak insanları dolandırmaktadır. Bu sebep ile insanların çok özel sorunlarına çare ararken dolandırılmalarını önlemek için Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilere Özel Dedektif seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar hakkında gerekli bilgileri web sitemizde paylaşarak sorumluluklarımızı yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız; Özel Dedektiflik firmasının güvenilirliğini araştırmadan önce telefonda kesinlikle kendisi ve araştırma konusu ile ilgili bilgi vermemelidirler. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler var olduğu iddia edilen firmanın sabit adresine bizzat gitmelidirler. Firmaya gittikten sonra dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen ve öncelikle dikkat edilmesi gereken hassas konuların başında Özel Dedektiflik hizmeti veren firmanın sabit kendilerine ait bir ofisinin bulunması gerekmektedir. Ayrıca Özel Dedektiflik firmasının adresinde sabit telefon hattının mutlaka bulunması gerekmektedir. Firmanın ünvanı adına düzenlenmiş ve hala geçerliliği olan firmanın bağlı bulunduğu bölgenin belediye başkanlığından alınma işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı ile birlikte ilgili vergi dairesinden alınan vergi levhası, il ticaret odasından alınan sicil kayıt belgesi, T.C. ticaret il sicil müdürlüğünden alınan tasdikname, uluslararası müşteri memnuniyeti belgesi, İSO 9001 hizmet kalite belgesi ve diğer resmi belgelerinin mutlaka olması gerekmektedir. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız bu hassas hususlara çok dikkat etmeleri ve sabit işyeri adresi olmayan, seyyar iş yapan, güvenilir olmayan kişi ve kişilere karşı duyarlı davranmaları kendi menfaatlerinize olacaktır.

Özel Dedektif olmayan kişiler kendilerini telefonda Özel dedektif olarak tanıtmaktadırlar. Bu nedenle kendisini telefonda Özel Dedektif olarak tanıtan kişi ve kişilerden hizmet almak isteyen kişiler kesinlikle itibar etmemelidirler. Bu kişilerle yapılan telefon görüşmelerinde Özel Dedektiflik yaptıklarını iddia eden kişilerle yüz yüze karşılıklı görüşmeden kendilerine kesinlikle bilgi verilmemeli , karşılıklı sözleşme yapılmadan kesinlikle para ödemesi yapılmamalıdır. Çok Özel sorununa çare bulmak için Özel Dedektiflik şirketlerinden hizmet almak isteyen vatandaşlarımız öncelikle yapılacak olan araştırma hizmeti ile ilgili konunun şartlarında anlaşma sağlamaları gerekmektedir. Araştırma hizmeti veren firma yetkililerinin açıklamalarına ikna olan vatandaşlarımız araştırma hizmeti veren şirket yetkilileriyle aralarında yapılacak olan araştırma hizmetinin bilgilerini kapsayan iş sözleşmesini düzenledikten sonra karşılıklı imzalamaları gerekmektedir. Hazırlanarak karşılıklı imzalanan iş sözleşmesinde verilecek olan araştırma hizmetinin ücreti hizmetin kaç gün verileceği ile şirketle paylaşılan ve yapılacak araştırma hizmetinden elde edilen bilgilerin gizli kalacağını taahhüt edilmelidir.

Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen sayın misafirlerimiz üzerine düşen tüm resmi şartnameleri yerine getirmiş olan firmamızdan kaliteli ve güvenli hizmet alabilirler. İzmir Dedektiflik A.Ş Firmamız dan hizmet almak isteyen sayın misafirlerimiz, firmamız yetkilileri ile 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan bize ulaşarak her türlü detaylı bilgiyi edinebilirler. İzmir Dedektiflik A.Ş. Firmamız Özel Dedektiflik seçimi ile ilgili yukarıda belirtilen hususların tamamını layıkıyla yerine getirmektedir. 25 yıldır müşterilerine kaliteli, güvenli, gizlilik ilkesinden ödün vermeden hizmet veren firmamız değerli misafirlerimizi şirket merkezimizde ağırlamaktan da büyük gurur duyacaktır.

İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş.

Son dönemlerde özel dedektiflik alanında hizmet veren firma sayısında ciddi şekilde bir artış olmuştur. Özel dedektiflik hizmetini almak isteyen kişi ve ya kişiler artık kolay şekilde bu özel dedektiflik firmalarına ulaşabilmektedir. Ancak doğru ve güvenilir firma seçimi bu iş için gerekli en temel adımlardan biridir. Doğru bir dedektiflik firması nasıl seçilir? Özel dedektiflik firmalarında dikkate dilmesi gereken en temel unsur firmanın adresinin , vergi kaydının ve sabit ofis telefonlarının olması gerektiğidir. Mail adresi ve ya cep telefonu veren firmalara güvenilmemelidir ve özel bilgiler verilmemelidir. Özel dedektiflik firmaları seçiminde dikkat edilmesi gereken ikinci temel nokta ise; telefonda bilgi almak isteyen firmalara güvenilmemesi konusudur. Mutlaka yüz yüze tanışılmalıdır ve arada resmi bir sözleşme imzalanmalıdır. Yanlış firma seçimleri sonucunda ; kişilere hatalı ve doğru olmayan bilgiler verilmekte ve bir çok hukuksal, maddi ve manevi mağduriyetler yaşanmaktadır. Bu sebepledir ki kendini kanıtlamış güvenilir ve profesyonel kadrosu olan firmaların araştırılarak bulunması ve bu firmalar ile çalışılması önemlidir. İzmir Dedektiflik A.Ş firmamız uzun bir süredir bu sektörde faaliyet göstermektedir ve halaik kurulduğu adreste faaliter göstermeye devam etmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş.  firmamız , hizmet vermeye başlamadan önce talep edilen hizmetin niteliğini, koşullarını ve sınırlarını kapsayan bir hizmet sözleşmesi yapmaktadır. Bizim ile birlikte çalışan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri; uluslararası standartlarda hizmet vermekte ve hem mevcut yasal düzenlemelere  hem de mesleğin ilkelerine özen göstermektedirler. İzmir Dedektiflik A.Ş.  firmamız, faaliyeti sırasında yasalara uygun şekilde delil toplamaya, takip ve araştırma hizmetlerini vermeye özen göstermektedir. İzmir Dedektiflik Hizmetleri firmamızdan hizmet almak isteyen tüm değerli müşterilerimiz 7 gün 24 saat , 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirler. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, gizlilik , güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti misyonu ile lider firma olma yolunda siz değerli müşterilerimiz ile ileri doğru devam etmektedir.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP