İnönü Caddesi No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

İZMİR DEDEKTİFLİK

İzmir Dedektiflik

Bilal Kartal tarafından 1995 yılında kurulan Türkiyenin ilk özel dedektiflik bürosuyuz. Kurulduğumuz zamandan bu yana gerek kurumlarımıza gerekse bireysel müşterilerimize istihbarat toplama, araştırma yapma gibi alanlarda tamamen ince eleyip sık dokuyan yaklaşım tarzımızla hizmet verdik veriyoruz. 25 senelik tecrübemize dayanarak daima müşterilerimizin beklentilerini esas alarak her anlamda onların karşı karşıya kaldıkları tüm alanlarda en makul yapıcı olmaya devam ediyoruz. Elbette tümüyle ortaya koyduğumuz bu eşsiz yaklaşımlarımız neticesinde de gayet başarılı sonuçlar almaya yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

İzmir Dedektiflik AŞ olarak 25 senelik tecrübemizle kurumlarımıza patent araştırması, marka taklit araştırması, fikri ve sınai hakların korunması, fikir ve sanat eserlerinin korunması, telif hakları araştırması, personel özlük araştırması, personel takibatı gibi sıklıkla istenen alanlarda hizmet veriyoruz.

Bireysel anlamda ise eşlerin birbirine yönelik sadakat araştırması, eş takibi ve sosyal medya araştırması, şüpheli ölüm, cinayet ve suikast araştırması, oto hırsızlığı, kayıp şahıs araştırması gibi alanlarda uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizde daima kılı kırk yararcasına titiz araştırma safhalarımız gerçekleştirilmektedir. Araştırmalarımızda uzmanlarımız tarafından geliştirilen yeni nesil dedektiflik malzemeleri kullanıyor ve ayrıca genel müdürümüz Bilal Kartal'ın tamamen kendi icadı parmak izi çözücüyü kullanmaya devam ediyoruz.

 Teknik Kadromuz

Her anlamda Türk Silahlı Kuvvetleri emekli subaylarından oluşan teknik kadromuz hizmet vermeye devam etmektedir. Çeyrek asırlık tecrübemize dayanarak yürüttüğümüz titiz çalışmalarımız neticesinde her zaman olduğu gibi bugün de aynı titiz çalışmayla hareket ederek karşılıklı menfaate dayanan yaklaşımı esas alıyoruz. Öte yandan tüm idari ve teknik kadromuza kurumsal olarak ayrıca eğitimler vererek yeni genç yeteneklerimizi de keşfetmeye devam ediyoruz.

Stajyerlik programımız sayesinde araştırmaya gönül vermiş yeni taze kanları bünyemize taşımaya devam ediyor ve onların güçlü ve bitmez tükenmez motivasyonlarıyla geleceğin istihbarat bürosu olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Bu yaklaşıma dayanarak onları her anlamda zinde tutacak ve motivasyonlarını daima yüksek tutacak etkin çalışmaları bir arada bulunduruyoruz. Teknik kadromuz her ne kadar bazı karanlık güçler tarafından tehditlerle ve yıldırma stratejileriyle karşı karşıya kalsalar da kesinlikle tecrübeden ödün vermeksizin yürütmüş oldukları azimli kararlılık ruhuyla her anlamda çalışmalarını sürdürmektedirler.

 Sloganımız

İzmir Dedektiflik Bürosu olarak ülkemizde sır perdesi kalmış tek bir vak'a kalmasın istiyoruz. Bunun için de her anlamda ülkemizin ilk dedektiflik bürosu olmamızın getirdiği gurur ve yine sırtımıza yüklediği ağır sorumluluk bilinciyle hareket ederek kılı kırk yarıyoruz. Bu ince eleyip sık dokuyan tavrımızla her anlamda hem bireysel danışanlarımızın hem de kurumsal danışanlarımızın karşı karşıya kaldıkları problemleri birlikte çözmeye devam ediyoruz.

Bunu başarabildiğimiz ölçüde her zaman daha iyisini yapmaya gayret ediyor ve tümüyle Türk istihbaratının güçlenmesi ve kurumsal olarak kaynak teşkil etmesi adına çalışmalarımızı ileri boyutlara taşımaya devam ediyoruz. Bu ortada duran etkin yaklaşımlarımıza bağlı kalarak da her anlamda müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşıladığımızı kesinlikle ifade etmemiz gerekmektedir. Ayrıca sloganımızın bir parçası olarak sadece ülkemizle sınırlı kalmayarak dünya çapında da sektörün lideri olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ediyoruz. Ortada duran tüm bu yaklaşımlarımız esas alındığı zaman da gerçekten de kaliteden taviz verilmeksizin bütünüyle hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Yeni Nesil Ekipmanlar

Kurumumuz tüm araştırma süreçlerinde teknolojiyi yakından takip ediyor. Özellikle askeri teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek dünyanın en iyi cihazlarıyla ve ekipmanlarıyla araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Özellikle suç oranlarının bilişim alanında bir hayli yaygınlaşmasına dayanarak siber suçların tespit edilmesine dair yürüttüğümüz tüm araştırma konularımızda alanında uzman teknik çalışanlarımızla beraber hareket ederek her anlamda müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya kararlılıkla devam ediyoruz. Bu ortada duran yaklaşımlarımız ölçüsünde de her anlamda kaliteden ve üst düzey memnuniyetten kesinlikle ödün vermiyoruz. Üstelik sadece 48 saat gibi çok kısa bir sürede parmak izlerini çözebilen tamamen genel müdürümüz imzalı parmak izi çözücüyü de araştırmamızın tüm delil araştırması sürecinde kullanıyoruz. Böylelikle her açıdan kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin tüm yönleriyle yeniliklere her anlamda açık olmaya devam ediyoruz. Tüm bunlar da önümüzde duran sıra dışı yaklaşımlar arasında gelmesi açısından her anlamda önem taşıyan özellikler arasında yer almaktadır.

 Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

Bütün bu özellklere dayanarak ülkemizin Türk Silahlı Kuvvetleri emekli personellerinden oluşan ilk özel dedektiflik bürosuna 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz kurumsal müşteri danışma hattımızdan yararlanabilirsiniz. Bu konuda da herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaksızın her anlamda 7/24 anında kurumsal müşteri danışma hattımızdaki uzman çalışanımıza ulaşabilirsiniz. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlarımız neticesinde de Türkiyenin her neresinden olursa olsun anında bağlantı kurabileceksiniz. Eğer sizler de 444 7 635 numaradan bizlere ulaşmak istiyorsanız hemen arayın ve tüm ayrıntılı yönleriyle kurumsal olarak  teknik destek alın.

Sizlere verdiğimiz tüm danışmanlık süreçlerimiz tamamen gizlilik esasında olup üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Ayrıca görüşmelerimiz yine tamamen güvenliğiniz adına resmi olarak kayıt altına alınarak her anlamda 7 gün 24 saat demeksizin tüm süreçlerde etkin olarak hizmet verilmesi mümkün olacaktır. Bu da son derece ideal yaklaşımlar arasında gelmesi bakımından gerçekten de son derece öne çıkan hususları oluşturmaya devam eden nitelik arasında değerlendirilmektedir.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP